18.08.2021
od 14:00 do 16:00
Stará radnica
Vstupné: 2 €
(vstupenky sa dajú zakúpiť v predpredaji v Starej radnici)

ateliermmb@bratislava.sk
martina.pavlikanova@bratislava.sk
beata.husova@bratislava.sk

V rámci cyklu Letné stredy v Ateliéri Múzeum má budúcnosť sme si pre vás pripravili interaktívne programy pre všetky zvedavé deti, mládež, ale aj dospelých. Tentoraz sa bližšie pozrieme na Starú radnicu.

• Zoznámite sa s takmer 700-ročnými dejinami stavby, ktorá je úzko spojená s históriou celej Bratislavy.

• Upozorníme vás na prvky architektúry v interiéri a exteriéri, ktoré si bežní návštevníci a návštevníčky málokedy všimnú.

• Zistíte, akú úlohu hral v dejinách radnice richtár Jakub II.

Titulná foto: Ema Lančaričová

~~~

Vďaka priaznivejším epidemiologickým podmienkam sa môžeme opäť stretávať naživo a budeme radi, ak to tak zostane aj naďalej. Na to však potrebujeme aj vašu pomoc. Múzeum mesta Bratislavy preto podporuje kampaň Bratislava za kolektívnu imunitu. Pošlime Covid-19 spoločne do histórie.

Súvisiace udalosti