26.03.2023
Začiatok o 18.00
Apponyiho palác
Výstava Ľudia a mesto. Dejiny Bratislavy

+421 2 5910 0812
mmba@bratislava.sk

Výstava Ľudia a mesto. Dejiny Bratislavy predstavuje obraz mesta a jeho obyvateľov a obyvateliek od konca 13. storočia po rok 1989. Príbeh mesta sa tu ale nekončí a nekončí sa ani výstava.

Ľudia a mesto. After ´89 // DJ set

Pri príležitosti jej predĺženia pre tento deň predlžujeme aj jej otváracie hodiny. Práve 90. roky, ktoré ohraničujú časovú os vo výstave, budú leitmotívom večera. 

Prejsť sa priestormi večerného Apponyiho paláca a cestovať spolu s nami v čase a dejinami Bratislavy budete môcť v sprievode slovenskej, ale aj zahraničnej hudby z tohto obdobia, ktorej výber si pre vás pripravila DJ Tea Tralna. Tá svoje sety vníma ako príbeh, ktorý konštruuje (a dekonštruuje) v duchu súčasnej post-klubovej estetiky. Hudobne ju bavia hlavne veci, ktoré nie sú priamočiare a predvídateľné. 

Výstavu Ľudia a mesto. Dejiny Bratislavy odteraz budete môcť navštíviť až do 9. júla 2023. 

Vstupenky nájdete v pokladnici v Starej radnici alebo na GoOut.net: https://goout.net/.../ludia-a-mesto-after-89-dj.../szdxthv/.

----
Upozorňujeme návštevníkov, že v priebehu podujatia môže byť vyhotovený fotografický a/alebo video záznam za účelom propagácie podujatí a činnosti Múzea mesta Bratislavy, viac info na www.mmb.sk.

 

Pozrite si tiež

#MuzeumMestaBratislavy
Facebook Instagram Youtube