vstupné 2,00 € (vstupenky sú v predaji v pokladni Starej radnice)
Stará radnica
stretnutie na nádvorí Starej radnice

Vstup do priestorov Múzea mesta Bratislavy bude povolený len osobám v režime OTP (očkovaní/testovaní/po prekonaní covidu). Výnimku majú deti do 12 rokov.

Ako prežiť výstavu – Spoločenské hry // komentovaná prehliadka k výstave Ako sa hrali naši...

Kurátorka Marta Janovíčková prezradí návštevníkom a návštevníčkam zaujímavosti o historických hračkách  – spoločenských hrách.

Dodnes ich nájdeme v každej domácnosti. Návštevníci sa dozvedia informácie o vývoji spoločenských hier či ich pravidlách. Prekvapením je aj pôvod obľúbenej hry Človeče nehnevaj sa. Je známe, kto ju vymyslel a odkiaľ k nám prišla? Aj to sa dozviete počas nášho podujatia, ktoré sa uskutoční vo výstavných priestoroch Starej radnice.

Súvisiace udalosti